Kontakta oss

Kalkyl & Konstruktion

Radiator VVS Kalkyl & Konstruktion hjälper dig med allt inom kalkyl och konstruktion.

Besök oss

Nastagatan 22
702 27 Örebro

Fakturaadress

Radiator VVS AB
Box 1805
701 18 Örebro

E-fakturor

fakturabox@radiatorvvs.se

(Faktura och eventuell bilaga ska vara i samma PDF-fil)

När det gäller projekt inom VVS är det skönt att kunna vara trygg i att man har med proffs att göra.

Teknisk chef, Örebro

Mattias Persson

mattias.persson@radiatorvvs.se
010-4586606

Regionchef Konstruktion Nord

Stefan Özgun

stefan.ozgun@radiatorvvs.se
010-4586661

Regionchef Konstruktion Syd

Martin Mann

martin.mann@radiatorvvs.se
010-4586607

Konstruktör, Västerås

Charbel Hindi

charbel.hindi@radiatorvvs.se
010-1786711

Konstruktör, Västerås

Robin Stärling

robin.starling@radiatorvvs.se
010-1786713

Konstruktör Västerås

Adam Rydell

adam.rydell@radiatorvvs.se
010-1786707

Konstruktör Söderhamn

David Jansson

david.jansson@radiatorvvs.se
010-1786715

Konstruktör, Örebro

Pär Hellström

par.hellstrom@radiatorvvs.se
010-1786708

Konstruktör Örebro

Stefan Magnusson

stefan.magnusson@radiatorvvs.se
010-1786714

Konstruktör Örebro

Daniel Samuelsson

daniel.samuelsson@radiatorvvs.se
010-1786709

Konstruktör Örebro

Erik Karlsson

erik.j.karlsson@radiatorvvs.se
010-1786716

Konstruktör, Göteborg

Martin Göthberg

martin.gothberg@radiatorvvs.se
010-4586662

Konstruktör, Stockholm

Niclas Olofsson

niclas.olofsson@radiatorvvs.se
010-1786710

Konstruktör, Skövde

Marcus Bergstrand

marcus.bergstrand@radiatorvvs.se
010-4586608

Konstruktör, Uppsala

Johan Lindén

johan.linden@radiatorvvs.se
010-1786712

Kalkyl, Norrtälje

Andreas Ravander

andreas.ravander@radiatorvvs.se
010-1786704

Kalkyl, Skövde

Alfred Eriksson

alfred.eriksson@radiatorvvs.se
010-4586663

Kalkyl, Jönköping

Claes Nilsson

claes.nilsson@radiatorvvs.se
010-4586658

Kalkyl, Norrtälje

Ulf Karlsson

ulf.karlsson@radiatorvvs.se
010-1786706